ترجمه متون

انتشارات بیان مفتخر است تا با همکاری با بیش از صد ها مترجم در زمینه های تخصصی علوم انسانی و مهندسی خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه عمومی و ترجمه شفاهی را ارائه دهد. در مورد ترجمه باید توجه داشت که مترجم تنها با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه ترجمه می تواند واژگان و اصطلاحات اهل فن همان رشته را به بهترین شکل از فارسی به انگلیسی ویا بالعکس ترجمه کند.

لذا، انتشارات بیان با خدمات متنوع ویرایش و ترجمه به نویسندگان ایرانی کمک می کند با قیمت مناسب و با اطمینان خاطر از کیفیت خدمات، نه تنها متون و مقالات خود را به بهترین نحو ترجمه نماید بلکه کمک به هرچه بیشتر دیدن متون شما در مجامع علمی نماید.

تومان 
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی پیشرفته (هر کلمه 210 تومان) ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی فوری (هر کلمه 250 تومان) ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی (هر کلمه 120 ریال) ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی فوری (هر کلمه 150 ریال)
یکبار بازبینی مجدد tik tik zarb zarb
رفع ایرادات ساختاری tik tik tik tik
کنترل و رفع ایرادات گرامری با نرم افزار Grammarly tik tik zarb zarb
زمان تحویل ۷ تا ۱۰ روز کاری ۵ روز کاری
لطفا توجه داشته باید میانگین استاندارد کلماتی که یک مترجم می‌تواند در طول روز ترجمه کند، به‌طوری که بر کیفیت ترجمه تأثیر منفی نگذارد، بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه است.

شایان ذکر است این مجموعه با اعزام مترجمان خود به نمایشگاه ها، کارگاه ها، جلسات و کنفرانس ها با رعایت کلیه آداب حرفه ای و اخلاقی به شما در راستای برقراری ارتباطی موثر کمک می کند.

ترجمه حضوری 500 هزارتومان برای هر ساعت و 2 میلیون تومان روزانه
ترجمه همزمان 750 هزار تومان برای هر ساعت و 2 میلیون و 500 هزار تومان روزانه

هزینه ها:

هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می شود و تعداد کلمات  بر اساس شمارشگر نرم افزار word پس از اتمام کار محاسبه می شود (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف می کنیم).

منظور از روزانه در ترجمه شفاهی بازه زمانی 4-6 ساعت است.

در صورتیکه تعداد کلمات متن ارسالی جهت ترجمه انگلیسی به فارسی کمتر از ۱۱۰ باشد هزینه کار 2۵۰۰۰ تومان می باشد.

در صورتیکه تعداد کلمات متن ارسالی جهت ترجمه فارسی به انگلیسی کمتر از ۱۱۰ باشد هزینه کار 40۰۰۰ تومان می باشد.

دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است می توانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.

همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.