یكی از نیازهای پژوهشگران ایرانی، ویرایش مقالات پژوهشی به زبان‌های زنده و به ویژه انگلیسی است. تسلط به دانش و زبان انگلیسی و فارسی، اشراف كامل بر محتوا و ساختار مقالات پژوهشی، لازمه توفیق در این عرصه می باشد. تیم ویراستاری (فارسی و انگلیسی) انتشارات بیان با بهره‌گیری از ویرستاران بسیار حرفه‌ای و متبحر، در تلاش است تا مقالات شما را به حد استانداردی برساند که قابلیت انتشار در یک مجله‌ علمی دانشگاهی را داشته باشد.

هزینه ها:

هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می شود و تعداد کلمات  بر اساس شمارشگر نرم افزار word پس از اتمام کار محاسبه می شود (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف می کنیم).

 کلیه هزینه های اعلام شده برای انجام پروژه در طی زمان اعلام شده است تعرفه کارهای فوری متفاوت می باشد. لذا، برای آگاهی از تعرفه های فوری با مجموعه انتشارات بیان تماس بگیرید.

نویسندگان لازم است قسمت هایی از کار را که قصد ویرایش ندارند در متن مشخص کنند و سپس آن را در حساب کاربری خود بارگزاری نمایند.
دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است می توانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.

همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر کارگاههای آموزشی، ترجمه یا ادیت و … استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.

تضمین بازگرداندن وجه، آیین نامه :

برای اطلاع از آیین نامه و نحوه درخواست بازگرداندن وجه، لطفا به این لینک مراجعه نمایید.