ویراستاری

ویراستاری ساختاری مقالات

مقالات بر اساس نوع مطالب ارائه شده در مقاله و همچنین روش تهیه آن‌ها به انواع متعددی از جمله مقالات پژوهشی (Original Articles)، مقالات موردی (Case study)، مقالات مروری (Review Articles)،نامه به سردبیر (Letter to Editor) و سرمقاله (Editorial) تقسیم می‎شوند. مجلات بایستی، هر نوع مقاله رابا استاندارهایی که برای آن نوع مقاله در دنیا تعریف شده است، ساختاربندی و منتشر نماید. این یکسان‌سازی ساختار مقالات در بهبود کیفیت مجلات و نمایه شدن آن‌ها در نمایه‌سازهای معتبر بسیار موثر می‌باشد. لذا، داوران نشریات معمولا روی ساختار مقاله ارسالی حساسیت ویژه‌ای دارند و در صورت نداشتن معیارهای لازم، به نویسنده بازگشت داده می‌شود. بدین منظور انتشارات بیان ضمن بررسی شیوه نگارش و رعایت استانداردهای لازم از سوی نویسندگان، ویرایش و اعمال نظرات کلیه داوران، رعایت الگوهای انتشار و نظارت بر ویرایش علمی و ادبی مقالات توسط پژوهشگران باتجربه به ارتقا سطح علمی مقالات یاری می‌رساند.

ویراستاری انگلیسی و فارسی

یكی از نیازهای پژوهشگران ایرانی، ویرایش مقالات پژوهشی به زبان‌های زنده و به ویژه انگلیسی است. تسلط به دانش و زبان انگلیسی و فارسی، اشراف كامل بر محتوا و ساختار مقالات پژوهشی، لازمه توفیق در این عرصه می باشد. تیم ویراستاری (فارسی و انگلیسی) انتشارات بیان هزاره سوم با بهره‌گیری از ویرستاران بسیار حرفه‌ای و متبحر، در تلاش است تا مقالات شما را به حد استانداردی برساند که قابلیت انتشار در یک مجله‌ علمی دانشگاهی را داشته باشد.

تومان 
ویراستاری انگلیسی پیشرفته (هر کلمه 200تومان) ویراستاری انگلیسی پیشرفته فوری (هر کلمه 200 تومان) ویراستاری فارسی استاندارد (هر کلمه 65 تومان)
ویرایش تخصصی tik tik tik
رفع ایرادات ساختاری tik tik tik
کنترل و رفع ایرادات گرامری با نرم افزار Grammarly tik tik zarb
رفع اشتباهات تایپی، نشانه گذاری، خطاهای املائی tik tik tik
انتخاب کلمات، پیشنهاد برای بخش های نامفهوم tik tik tik
بررسی درصد مشابهت با نرم افزار iThenticate tik tik zarb
امکان یکبار tik tik zarb
درخواست بازبینی مجدد بعد از ادیت* tik tik zarb
زمان تحویل ۷ تا ۱۰ روز کاری ۵ روز کاری

هزینه ها:

هزینه خدمات ترجمه بر اساس تعداد کلمات مقاله محاسبه می شود و تعداد کلمات  بر اساس شمارشگر نرم افزار word پس از اتمام کار محاسبه می شود (در محاسبه تعداد کلمات اسم نویسندگان و منابع را از مقاله حذف می کنیم).

 کلیه هزینه های اعلام شده برای انجام پروژه در طی زمان اعلام شده است تعرفه کارهای فوری متفاوت می باشد. لذا، برای آگاهی از تعرفه های فوری با مجموعه انتشارات بیان تماس بگیرید.

نویسندگان لازم است قسمت هایی از کار را که قصد ویرایش ندارند در متن مشخص کنند و سپس آن را در حساب کاربری خود بارگزاری نمایند.

دانشگاهها، مجلات، انجمنهای علمی و سازمانهای پژوهشی که حجم کار ترجمه یا ویراستاری آنها در طی سال زیاد است می توانند با ارسال درخواست، از تخفیفهای ویژه برای سازمانها استفاده کنند.

همچنین کسانی که قبلا از خدمات دیگر ما نظیر ترجمه استفاده کرده باشند میتوانند همواره از کدهای تخفیف بهره مند شوند.